روتیتر
دبیر شانزدهمین دوره جشنواره ره آورد سرزمین نور در گفتگو با کوله بار خبر داد

ارسال 4 هزار و 400 اثر ادبی و هنری از حوزه های علمیه کشور به شانزدهمین جشنواره ره آورد سرزمین نور

عکس
زیرتیتر
محمدزاده گفت: 4هزار و 400 اثر ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع از از دبیرخانه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور حوزه های علمیه کشور به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور ارسال گردیده است.
شرح

فیض الله محمدزاده دبیر شانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور در گفتگو با کوله بار با اشاره به ارسال آثار به این دوره از جشنواره خبر داد و گفت: 4هزار و 400 اثر ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع از از دبیرخانه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور حوزه های علمیه کشور به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور ارسال گردیده است که این آثار در مرحله داوری قرار داد و نتایج آن به زودی اعلام می شود.
وی ادامه داد: امسال برای نخستین بار، دبیرخانه جشنواره ره آورد سرزمین نور در حوزه های علمیه کشور راه اندازی شده است و این موضوع نشان دهنده مشارکت روحانیون در تولید آثار ادبی وهنری با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس است.
محمدزاده ادامه داد: امسال همانند سال های گذشته، اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور در اوخر اسفند ماه در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://kermanshah.koolebar.ir/node/5539

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://kermanshah.koolebar.ir/news/ارسال-4-هزار-و-400-اثر-ادبی-و-هنری-از-حوزه-های-علمیه-کشور-به-شانزدهمین-جشنواره-ره-آورد-سرزمین

List of links present in page