۳ جشنواره ملی در کرمانشاه برگزار می‌شود

عکس
زیرتیتر
سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه گفت: برگزاری سه جشنواره هنری ملی در شهر کرمانشاه طی امسال برنامه‌ریزی شده است.
شرح

به گزارش کوله بار از کرمانشاه به نقل از تسنیم ، مهدی عبدالمالکی با اشاره به اینکه چند برنامه ملی در امسال پیش‌بینی شده که به طور قطع گامی برای جذب سرمایه‌گذار است، اظهار داشت: تأکید شورای برنامه‌ریزی نیز بر این اولویت‌ها واضح است و این جشنواره‌ها از نظر فرهنگی و اجتماعی بر ظرفیت‌های شهر کرمانشاه منطبق است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری جایزه ادبی کرمانشاه در سطح ملی و ایجاد دبیرخانه دائمی برای آن نخستین جشنواره مورد نظر است عنوان کرد: ادبیات کرمانشاه در کشور صاحب جایگاه است و بزرگانی در این زمینه می‌توانند کمک کنند و امسال با ارتباطات برقرار شده این رخداد در حوزه ادبیات رخ می‌دهد و دبیرخانه این موضوع نیز تشکیل می‌شود.

عبدالمالکی به همکاری و دیدار با استاد شهرام ناظری در چند روز گذشته اشاره کرد و گفت: در حوزه موسیقی نیز مقرر شده که جایزه موسیقی کرمانشاه به عنوان یک جشنواره بزرگ ملی به طور قطع امسال برگزار شود.

سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه جشنواره‌ای نیز در حوزه خوشنویسی با عنوان استاد کلهر با همکاری انجمن خوشنویسی استان در سطح ملی برگزار می‌شود افزود: از این سه ظرفیت برای جذب و حضور افراد متخصص استفاده می‌شود.

وی عنوان کرد: امید داریم این موضوع در سال‌های آینده به یک مطالبه عمومی تبدیل شود و با ایجاد دبیرخانه دائمی این رخدادها به صورت سالانه یا دوسالانه برگزار شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://kermanshah.koolebar.ir/node/5200

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://kermanshah.koolebar.ir/news/در-استان/۳-جشنواره-ملی-در-کرمانشاه-برگزار-می‌شود

List of links present in page