استاندار کرمانشاه:

مدیران مطالبات مردم را به گوش وزرا برسانند/ تعریف چند پروژه با ماهیت ملی در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: مدیران باید مطالبات مردم را به گوش وزرا برسانند تا جایگاه مناسبی در بودجه سال آینده داشته باشیم.

به گزارش کوله بار به نقل از فارس، هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که صبح امروز در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: طرح‌های توسعه‌ای غرب کشور بنا به دلایلی پیگیری نشده است که باید این روند را احیا کنیم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه شرق کشور از طرح‌های توسعه‌ای استفاده خوبی کرده‌اند، ادامه داد:  در سیستان و بلوچستان در این خصوص اقدامات خوبی شده است و در شرق کشور به سه ردیف تعریف شده است، اما غرب کشور غفلت کرده است ابته در استان‌های ایلام، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان شرقی قرار شده اتفاقاتی درخصوص تصویب بودجه بیفتد، باید باشتاب در این حوزه حرکت کنیم.

وی افزود: قول گرفته‌ایم که جاده سومار با ۲۵ میلیارد اسناد خزانه ساماندهی شود، پیمانکار مربوطه زودتر انتخاب شود.

*صدای مطالبات کرمانشاه در مرکز شنیده خواهد شد

بازوند با اشاره به جلسه هفته گذشته جلسه در وزارت کشور، ادامه داد:  طی آن قرار شد تا دوشنبه همین هفته چند پروژه با ماهیت ملی در استان تعریف و به وزارت کشور ارائه کنیم تا با تشکیل شورای توسعه استان کرمانشاه به ریاست وزیر کشور به آن‌ها پرداخته و سپس به ئیس جمهور ارائه شود، بدین ترتیب یک ظرفیت ملی به ظرفیت‌های استان اضافه و صدای مطالبات استان در مرکز شنیده خواهد شد تا در رشد اعتبارات ملی و استانی و هزینه‌ای موثر باشد.

وی با تاکید به مدیران دستگاه‌ها در راستای پیگیری تحقق پروژه‌های خود در راستای توسعه استان، تصریح کرد: در آستانه تقدیم بودجه ۹۷ هستیم، از آنجا که تا بیستم آذرماه لایحه بودجه ۹۷ تقدیم مجلس شورای اسلامی می‌شود، حدود بیست روز نفس‌گیر برای تحصیل بودجه مناسب پیش روی همه مدیران است و این ایام در واقع «شب قدر مدیران» است و مدیران باید مطالبات مردم را به گوش وزرا برسانند تا جایگاه مناسبی در بودجه سال آینده داشته باشیم.

*مدیران کرمانشاهی در تهران مستقر شوند

بازوند خاطرنشان کرد: انتظار داریم که در بودجه سال آینده وضعیت بهتری نسبت به دیگر استان‌ها داشته باشیم، مدیران در بیست روز باقیمانده، از ظرفیت‌های وزارتخانه متبوع، مدیر ارشد استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی استفاده کنند.

این مقام ارشد اجرایی استان از همه مدیران استان خواست که بیست روز آینده را در تهران مستقر شوند تا بتوانند با چانه زنی و پیگیری از وزارتخانه های خود رشد لازم را در اعتبارات ملی و استانی داشته باشند، که این موضوع از شاخص‌های ارزیابی مدیران است.

وی ادامه داد: افکار عمومی عملکرد مدیران را به صورت روزانه رصد می‌کند و مردم با استفاده از شبکه‌های مجازی وعده‌های مسؤولان را پیگیری و دنبال می‌کنند، دورانی است که مسؤولان بیش از هر زمان دیگری ملزم به پاسخگویی درخصوص عملکرد خود هستند.

بازوند از مدیران کل جهاد کشاورزی، صنعت،معدن،تجارت و بانک‌ها  خواست گزارش خود را تا دوشنبه آماده کنندو افزود: می‌توانیم با تهیه گزارش عملکرد مناسب از وضعیت بیست میلیارد تومان یارانه درنظر گرفته شده از محل مصوبات سفر رهبری‌ برای تسهیلات اشتغال، برای چگونگی جذب مجدد آن اقدام کنیم.

https://kermanshah.koolebar.ir/node/4424

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.