رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

بخش بین‌الملل بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه راه‌اندازی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از راه‌اندازی بخش بین‌الملل بیمارستان امام خمینی (ره) با چهار تخت مجزا و توسعه حوزه گردشگری سلامت در این شهر خبر داد.

به گزارش کوله بار کرمانشاه به نقل از فارس،محمودرضا مرادی به نقش بسزای مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) با توجه به گستردگی حوزه خدمات در زمینه‌های مختلف چشم، سوختگی، مسمومیت‌ها، داخلی، عفونی و... در درمان بیماران غرب کشور اشاره کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به بهره‌برداری از پنج پروژه توسعه‌ای در این بیمارستان، اظهار داشت: فراهم کردن شرایط محیطی و رفاهی شایسته و درخور در کنار خدمات درمانی، لازمه یک ارائه خدمت مناسب به مراجعان و همشهریان است، به نوعی که باید بیمار ضمن حضور در بیمارستان احساس آرامش کند.

وی افزود: اقدامات خوبی در راستای توسعه، نوسازی و بهسازی بخش‌ها، اتاق‌های عمل‌، امکانات رفاهی و واحدهای مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) به منظور رفاه حال بیماران و مراجعان، صورت گرفته است.

وی از افتتاح پروژه بخش بیماران بین‌الملل مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره)  خبر داد و افزود: راه‌اندازی بخش بین‌الملل بیمارستان امام خمینی (ره) با چهار تخت مجزا و خدمات درمانی و رفاهی استاندارد، از دیگر اقداماتی است که در این بیمارستان صورت گرفته و با توجه به پتانسیل خوب استان و حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص مجرب می‌توان شاهد توسعه حوزه گردشگری سلامت بود.

مرادی اعتبار هزینه شده برای پروژه بخش بیماران بین‌الملل و پنج پروژه توسعه‌ای دیگر این بیمارستان را بیش از ۴۵ میلیارد ریال اعلام کرد.

گفتنی است، بخش بیماران بین‌الملل بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه علاوه بر داشتن تمامی خدمات رفاهی برای بیماران وهمراهان آن‌ها، آماده ارائه خدمات درمانی در تخصص‌های چشم، پوست، داخلی، نفرولوژی، گوش و حلق و بینی به مراجعان است.

https://kermanshah.koolebar.ir/node/5420

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.