انقلاب اسلامی ایران با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ایران همانطور که از ابتدا با قدرت کار خود را شروع کرد با قدرت نیز این راه راه ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله شیخ‌مصطفی علما پیش از ظهر امروز در گردهمایی با عنوان «نقش روحانیت در گام دوم انقلاب»‌، اظهار داشت: امام خمینی (ره) همواره تاکید داشتند که مقامات جمهوری اسلامی ایران در همه کارها و امورات خود با قدرت حرکت کنند و هیچگاه نظام را از موضع قدرت در مقابل دیگران پایین‌تر نیاورند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه افزود: امام خمینی (ره) با رفتار خود از ابتدای انقلاب در مقابل شاه و آمریکا و پس از آن در دفاع مقدس و جنگ با همه قدرت‌های جهان این درس را به ما دادند که در هر شرایطی از موضع قدرت رفتار کنیم و این قدرت را روز به روز افزایش نیز بدهیم.

وی گفت: مسؤولان نظام باید توانمندی‌های کشور و مردم را شناسایی کنند و از همه این توانایی‌ها برای پیشرفت و قدرتمند‌تر شدن نظام اسلامی استفاده کنند و هرگز فراموش نکنند که باید الگوی رفتاری آن‌ها در نظام اسلامی مانند پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار(ع) باشد.

علما افزود: مردم ایران بهترین مردم‌ها هستند و همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند حتی زمان پیامبر(ص) نیز چنین تبعیت و حمایت مردمی از حکومت اسلامی وجود نداشته است که امروز در ایران وجود دارد.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در این نشست، اظهار داشت: ایران با بازسازی نزدیک به 35 هزار خانه  در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ظرف مدت 16 ماه رکورد جهانی را شکسته است.

حجت‌الاسلام کیومرث پورمحمدی اضافه کرد: بازسازی 35 هزار خانه طی این مدت یک رکورد جهانی است که متاسفانه به علت تبلیغات منفی گسترده علیه جمهوری اسلامی ایران چنین اخباری در رسانه‌ها تیتر نمی‌شود.

وی افزود: امروز سنگین‌ترین تبلیغات منفی رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران در حال اجرا است که ایران را یک کشور خودکامه با مردمی بسیار فقیر و محدود نمایش دهد ودشمنان از همه ابزاری که در توان دارند امروز در این راه استفاده می‌کنند.

پورمحمدی یکی از مهمترین تقلاهای دشمنان رامحدود کردن صنعت گردشگری ایران دانشت و گفت: این نه بخاطر ضربه به اقتصاد ایران بلکه به خاطر اینست که مبادا گردشگران وضع واقعی در ایران را ببینند و دروغگو بودن رسانه‌هایشان آشکار شود.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز افزود: گرچه امروز مردم ایران درگیر مشکلات فراوان اقتصادی هستند، اما نباید حرکت و پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران را به‌خاطر این تبلیغات گسترده نادیده بگیرند.

وی گفت: همین بازسازی بی‌سابقه خانه‌های مردم پس از بلایای طبیعی در اوج تحریم‌های آمریکا انجام شده است که نشان از قدرت، توانایی و استقلال این نظام است.

پورمحمدی افزود: ایران در رشد توسعه انسانی در 30 سال اخیر که پارامترهای مختلفی همچون آموزش و توسعه بهداشت را به‌همراه دارد، رتبه اول در جهان را کسب کرده است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته موفق‌ترین کشور در کاهش فقر اجتماعی بوده است و از 4.6 درصد شدت فقر به زیر 2 درصد رسیده است و هیچکدام از این موفقیت‌ها توسط رسانه‌ها به درستی بیان نمی‌شود و متاسفانه یک فضای رسانه‌ای بسیار منفی علیه نظام در جهان و ایران برقرار است.

https://kermanshah.koolebar.ir/node/5608

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.