این مطلب ۲۷ بار خوانده شده

۳۰ تانکر آبرسانی در مسیر تردد زائران اربعین مستقر می‌شود

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: ۳۰ تانکر آبرسانی ثابت و سیار در مسیر تردد زائران اربعین در کرمانشاه مستقر می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار کرمانشاه، علیرضا تخت‌شاهی اظهار داشت: تأمین آب موکب‌ها و تأسیسات زیربنایی، اجرای شبکه فاضلاب، نصب سرویس‌های بهداشتی ثابت و سیار و استقرار بیش از ۳۰ تانکر ثابت و سیار آبرسانی در مسیر تردد زائران از سرپل‌ذهاب تا خسروی از جمله اقدامات برنامه‌ریزی شده برای ایام اربعین است.

وی با اشاره به اینکه شرکت آبفا از جمله دستگاه‌های پیشتاز در خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) است عنوان کرد: تأمین آب و آبرسانی به اردوگاه‌های موکب‌ها و پارکینگ‌های در نظر گرفته شده برای زائران و نصب سرویس‌های بهداشتی ثابت و سیار از دیگر اقدامات این شرکت است.

تخت‌شاهی از اجرای شبکه آب و فاضلاب در مسیر تردد زائران خبرداد و گفت: استقرار تانکرهای سیار آبرسانی و حضور میدانی نیروهای آبفا در مرز خسروی و قصرشیرین به منظور انجام زیرساخت‌ها نیز توسط شرکت آبفا در ایام اربعین انجام می‌شود.

وی به تهیه و نصب ۵۰ دستگاه تانکر ثابت ۵۰۰۰ و ۲۰۰۰ لیتری در پارک‌ها، محل اسکان زائران، پارکینگ‌ها و مسیر قصرشیرین به خسروی اشاره کرد و افزود: تأمین و ذخیره مواد گندزدا جهت استفاده در موارد ضروری از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده از طرف شرکت آبفا است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با بیان اینکه تقویت خط انتقال آب سرپل‌‌ذهاب به قصرشیرین انجام شده است گفت: یک دستگاه آزمایشگاه سیار با تجهیزات کامل جهت پایش مستمر آب‌ها در مسیر تردد زائران تعبیه شده است.

تخت‌شاهی بیان کرد: به منظور تهیه و تأمین یک دستگاه ژنراتور جهت نصب در تأسیسات پمپاژ سراب گرم سرپل‌ذهاب و تأمین آب پایدار مکاتباتی در زمینه درخواست لوازم و تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز از زمان مراسم اربعین با شرکت مهندسین آبفای کشور انجام شده است.

وی دغدغه کارکنان و مدیریت آبفا را تأمین آب شرب زوار اربعین حسینی(ع) عنوان کرد و گفت: شرکت آبفا در سال گذشته با همکاری شرکت آبفای سایر استان‌ها خدمات ارزنده‌ای به زائران اربعین ارائه داده است و امید داریم امسال نیز با کمک سایر دستگاه‌های فعال در این زمینه بتوان خدمات بهتر و بیشتری را ارائه کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.