این مطلب ۷۸ بار خوانده شده
مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه:

پنجمین جشنواره تئاتر زاگرس در کرمانشاه آغاز شد

مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه گفت: پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولان زاگرس از امروز اول دی ماه در کرمانشاه آغاز شد.
نسخه مناسب چاپ

امید قادری با بیان اینکه جشنواره تئاتر زاگرس به‌منظور شناسایی استعداد و توانمندی هنری معلولان در کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار داشت: امسال پنجمین جشنواره تئاتر زاگرس با هدف شناسایی توانمندی‌ها و استعدادهای معلولان ذهنی و جسمی حرکتی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این جشنواره از اول تا چهارم دی ماه امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود، گفت: در این جشنواره گروههای تئاتر از استانهای کرمانشاه، کردستان، لرستان، همدان و ایلام حضور دارند.

قادری بیان کرد: برای برپایی این جشنواره هفت کمیته ازجمله کمیته ‌های انتشارات، مستندسازی، فنی‌وتخصصی، اجرایی، داوری، تبلیغات و اطلاع‌رسانی فعالیت داشتند.

وی با بیان اینکه باید نگاه جامعه به معلولان را با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری باید تغییر داد، عنوان کرد: معلولان با استفاده از تکنولوژیهای جدید می‌توانند مانند افراد عادی در بیشتر حوزه‌ها به‌ویژه هنر فعالیت کنند.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه اظهار کرد: در ایام برگزاری جشنواره مردم می‌توانند با حضور در سالن‌های اجرا ضمن تشویق هنرمندان معلول با توانمندی‌های این عزیزان بیشتر آشنا شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.