این مطلب ۱۴۸ بار خوانده شده
سردار پورجمشیدیان:

تاکنون ۶ بیمارستان صحرایی سپاه در مناطق زلزله‌زده احداث شده است

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: تاکنون ۶ بیمارستان صحرایی سپاه در کرمانشاه، اسلام آباد ، جوانرود، ازگله و سرپل ذهاب برای کمک به زلزله زدگان مستقر شده اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان با تسلیت به بازماندگان حادثه زمین لرزه استان کرمانشاه و با اشاره به آخرین اقدامات امدادی و خدمت رسانی سپاه در مناطق زلزله زده غرب کشور اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه و به ویژه بهداری این نیرو از اولین ساعات وقوع زلزله در محل حادثه حضور یافته و عملیات امداد و خدمت رسانی به مردم را آغاز کردند.

وی با اشاره به کمک های درمانی گسترده نیروی زمینی برای حل مشکلات مصدومان زلزله غرب کشور افزود: تاکنون ۶ بیمارستان صحرایی در کرمانشاه، اسلام آباد ، جوانرود، ازگله و سرپل ذهاب برای کمک به زلزله زدگان مستقر شده اند و به طور منسجم در حال امداد رسانی به هموطنان عزیزمان هستند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه در حال حاضر صدها کادر درمانی این نیرو در حال مشارکت و نقش آفرینی برای کمک به آسیب دیدگان فعال هستند، خاطرنشان کرد: کادر درمانی سپاه با انگیزه بالا برای حل مشکل مجروحان به صورت پیوسته مشغول فعالیت هستند و امیدواریم این فعالیت ها بتواند بخشی از رنج و اندوه هموطنان عزیز آسیب دیده در زلزله غرب کشور را التیام دهد. 

وی با اشاره به استقرار بیمارستان های تخصصی و سیار سپاه در منطقه یادآور شد: بزرگترین مرکز سی تی اسکن نیز در منطقه غرب کشور اخیرا از سوی سپاه دایر شده و هدف از آن خدمت رسانی تخصصی به هموطنان عزیزمان در منطقه را در دستور کار خود قرار داده است. 

سردار پورجمشیدیان با بیان اینکه تاکنون صدها نفر در بیمارستان های سپاه در منطقه غرب کشور درمان شده اند و کار خدمت رسانی نیز با جدیت و مراقبت ادامه دارد، گفت: کادر درمانی نیروی زمینی سپاه نقش آفرینی در صحنه امدادرسانی به هموطنان عزیزمان را یک فریضه مقدس می دانند  و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد. 

وی با اشاره به نقش محوری بیمارستان امام حسین(ع) در ارائه خدمات درمانی به مصدومین و مجروحین حادثه تاکید کرد: تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر از هموطنان عزیزمان صرفا در این بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته اند. 

سردار پورجمشیدیان اضافه کرد: با ابلاغ فرمانده نیروی زمینی سپاه، امید است خدمت رسانی به مصدومان زلزله غرب کشور با قوت و شتاب بیشتر ادامه یابد و با استقرار ستهای بیمارستانی نیز که با دستور وی صورت گرفته است، ان شاء الله روند امور درمانی مصدومان حادثه با شتاب بیشتری ادامه یابد.

وی در پایان با بیان اینکه سردار پاکپور از ساعات اولیه وقوع حادثه در منطقه حضور داشته و روند اقدامات امدادی و خدمت رسانی نیروی زمینی سپاه را مدیریت و راهبری می کند، ابراز امیدواری کرد: به یاری خداوند و با همت همه دستگاه ها و نهادها، با تقسیم کار انجام شده بین سپاه و ارتش ، عملیات امداد و خدمت رسانی در آینده ای نه چندان دور ، پایان یافته و با عادی شدن وضعیت منطقه ، شرایط برای ادامه زندگی معمول مردم فراهم شود . 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.