استاندار کرمانشاه:

مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند

استاندار کرمانشاه با اشاره به اقدامات اخیر آشوبگران گفت: مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند شامگاه امروز دوشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد ضمن اشاره به اغتشاشات اخیر که توسط یک عده سودجو در استان شکل گرفت، اظهار داشت: این اشرار هم به جان و هم به مال مردم حمله کردند .

استاندار کرمانشاه افزود: این افراد خسارات زیادی به مردم وارد کردند که هنوز به طور دقیق برآورد نشده است و خوشبختانه مردم صف خود را از اینها جدا کردند.

وی خاطر نشان کرد: این افراد شرور خودروی آتش نشانی را که فقط ۱۰ دستگاه از آن در کل کشور وجود دارد و می توانست آتش ساختمانهای ۳۰ طبقه را مهار کند و با هزینه مردم استان خریداری شده بود به طور عمد نشان کردند و آنرا آتش زدند.

بازوند از بخش های خصوصی که اموال آنها خسارت دیده نیز خواست تا شکایت خود را به دادستانی اعلام کنند تا عوامل شناسایی و به این موارد رسیدگی شود.

استاندار کرمانشاه از ابلاغ ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبارات زلزله خبر داد و گفت: علاوه بر آن ۵۰ میلیارد تومان دیگر به صورت نقدی ابلاغ شده است که نقدینگی آن فردا به استان ابلاغ می شود.

مدیر ارشد استان بیان داشت: ۱۲۵ میلیارد تومان هم از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان تعلق گرفت که به زودی ابلاغ خواهد شد لذا مسئولین هرچه سریعتر کارهای موافقت نامه را انجام دهند.

وی همچنین با بیان اینکه در اعتبارات عمرانی شاهد رشد ۲۰ درصدی هستیم، گفت: اما اگر اعتبار آن هزینه کم باشد مدیر نمی تواند مدام بدنبال حل مسائل مختلفی از جمله بنزین، تدارکات، اضافه کار و ... باشد و این قابل تصویب نیست.

بازوند ادامه داد: با ۳ درصد کاهش این اعتبارات دستگاههای اجرایی نمی توانند خوب کار کنند و در این راستا با مشکل مواجه می شوند.

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: سایر اعتبارات هزینه ای باید ابزاری باشد برای ایجاد انگیزه در پرسنل و اگر غیر از این باشد نمی توانیم انتظار نوآوری در دستگاهها داشته باشیم.

وی همچنین گفت: در صورت اینکه همه اعضا موافق باشند ۲.۵ درصد از سرجمع همه فصول کم کنیم و به میراث و گردشگری اختصاص دهیم و با نظر سنجی رای مثبت اکثریت بر این موضوع قرار گرفت.

http://kermanshah.koolebar.ir/node/5680

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.